Кількість
|
Вартість
|
||
|
Туристичні смарт-годинники з картами, навігацією
Який годинник Garmin для активного відпочинку стане оптимальним вибором саме для вас? Не секрет, що вибір спортивного годинника – непросте завдання. Комусь важлива навігація, комусь – час автономної роботи. Хтось шукає доступ до безлічі доступних статистичних даних та можливість їхнього аналізу, а для когось важливим фактором є ефектний зовнішній вигляд.
Ціна на годинники Гармін для спорту та туризму може серйозно відрізнятися в залежності від серії та конкретної моделі. Які параметри мають вирішальне значення при виборі такого гаджета?
GPS-навігація
Сучасний годинник для активного відпочинку та спорту повинен підтримувати цей стандарт. Більшість моделей, присутніх на ринку, підтримують систему базового позиціонування США (GPS) та одне або кілька таких: ГЛОНАСС; GALILEO – європейська мережа; QZSS – японська мережа.
На практиці більша кількість підтримуваних форматів означає більш високу точність позиціонування, оскільки спортивний годинник отримує дані з декількох супутників. Це може бути важливо для походів у гори, бігу по пересіченій місцевості, подорожей незнайомим містом, в якому високі будівлі сильно заважають точності зчитування сигналу.
Строк служби батареї
Сучасний годинник для мандрівника має бути максимально автономним – це аксіома. Час, що проходить між підзарядками, має велике значення під час тривалих подорожей, походів та експедицій. Більшість моделей Гармін сьогодні мають кілька режимів, що дозволяють економити електроенергію і ,таким чином, продовжувати автономність роботи, зберігаючи при цьому доступ до навігації та більшості функцій. Це рішення відповідає очікуванням туристів, а також спортсменів, що спеціалізуються на подоланні наддовгих дистанцій, які часто тривають багато годин.
Якщо ви шукаєте годинник для походів у гори, для виживання в лісі та інших пригод у віддалених від цивілізації місцях, де важко буде заряджати гаджети, зверніть увагу на модель Instinct 2X Solar, яку можна назвати чемпіоном за тривалістю роботи батареї. Період безперебійного функціонування цього годинника у звичайному режимі становить 40 днів, а при сонячній зарядці – не обмежений.
Також цікаві варіанти в цьому плані – годинник Instinct Crossover, здатний пропрацювати в режимі Smart Watch 28 днів, а з підзарядкою від сонця – 70 і більше днів, або модель Garmin Enduro 2 з автономністю 34 дні в режимі годинника та 46 днів при зарядці від сонця, що приблизно передбачає 12 зарядок на рік.
Конструкція та спосіб виконання
Що стосується конструкції годинника, то перед тим, як купувати, варто звернути увагу на наступне:
- матеріал, з якого виготовлено корпус;
- вага пристрою;
- можливість самостійно замінити ремінець;
- доступність кольорових версій.
Найдорожчі годинники для активного способу життя виготовляються з титану, нержавіючої сталі з вуглецевим покриттям (DLC) або авіаційного алюмінію. Всі ці рішення гарантують надзвичайно високу стійкість до подряпин та механічних пошкоджень. Це особливо важливо для людей, які багато часу проводять у польових умовах і не хочуть ризикувати зіпсувати дорогий годинник під час, наприклад, прогулянки в горах.
Також ви можете недорого купити спортивний годинник, корпус якого виготовлений з полімеру, додатково армованого скловолокном. Це гарне рішення для туризму та полювання, що є компромісом між ціною і довговічністю.
Дисплей дешевшого годинника може бути захищений хімічно зміцненим склом. Якщо дбати про захист екрану, то варто інвестувати в туристичний годинник, в якому виробник використовував сапфірове скло або загартоване скло Gorilla Glass.
Вага годинника – ще один критерій, який гаряче обговорюється серед спортсменів. Відмінності у вазі окремих моделей можуть бути значними – від 30 до 80 г. Наскільки це важливо? Відповідь залежить від того, як ви використовуєте годинник.
Люди, які час від часу тренуються або змагаються на короткі дистанції, швидше за все, не звертатимуть уваги на цей параметр. Інша ситуація у випадку з марафонцями (і тим більше ультрамарафонцями), а нерідко і з жінками, які мають меншу фізичну силу. У цьому випадку важливий кожен заощаджений грам, і варто шукати максимально легкий годинник, такий як Garmin Instinct, корпус якого повністю виконаний з легкого удароміцного пластику.
Функції для активного відпочинку
У розумні годинники Гармін завантажено безліч профілів для різних видів активності, серед яких відзначимо піший туризм, боулдеринг, скелелазіння, катання на лижах та сноуборді, у тому числі по пересіченій місцевості, крос-кантрі, катання на дошці з веслом, веслування, віндсерфінг, прогулянки на снігоступах, риболовлю, верхову їзду, перегони з перешкодами, теніс тощо.
Також функціонал похідних смарт-годинників Гармін включає барометр, альтиметр та компас, які допоможуть отримати інформацію про атмосферний тиск, що важливо для прогнозу погоди, орієнтуватися на місцевості та визначати висоту, на якій перебуває мандрівник.
Передбачені профіль висоти та таблиця припливів, інформація про розташування сонця та місяця, календар для мисливця/рибалки, навігація від точки до точки, прокладання маршруту у зворотному напрямку, відстеження потрібного місця (де, наприклад, припаркували машину), запис точок треку та багато іншого. У деякі моделі, які дорожчі (наприклад, MARQ Adventurer), завантажені топографічні карти TopoActive, а також карти доріг і маршрутів, гірськолижних курортів.
Як видно, компанія Гармін вклала у свої гаджети безліч функцій для забезпечення комфорту та безпеки під час подорожей та відпочинку на лоні природи.
Якщо вам не сидиться на дивані, якщо пригоди звуть, вибирайте невбиваний годинник Garmin. З його допомогою ви зможете відкрити для себе нові маршрути і цікаві місця, і за будь-яких обставин знайдете зворотну дорогу.
На garminn.com.ua купити годинник для мандрівника Garmin з гарантією від виробника дуже просто.
Залишіть заявку на сайті, і ми зателефонуємо вам. Доставка – вся Україна.