Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб: 12:00–18:00
Нд: вихідний
 

0
Мій кошик

Годинники Garmin Vivoactive 5

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Garmin Vivoactive 5 – фітнес-годинник з AMOLED-екраном 
і безліччю функцій за розумну ціну

Здавалося б, годинники Garmin Vivoactive вже скоро підуть в небуття. Минуло кілька років з моменту прем'єри останньої моделі цього сімейства, і її шанувальники почали потихеньку втрачати надію на появу нових моделей. Довелося чекати цілих 4 роки, щоб у вересні 2023 року оцінити новинку – Vivoactive 5. Які нові можливості принесла вона?

Фізичні зміни

Перша зміна, на яку варто звернути увагу, – це повернення до одного типорозміру годинника. Корпус розумних годинників Garmin Vivoactive має універсальний для чоловіків і жінок розмір 42,2 × 42,2 × 11,1 мм і доступний у чотирьох кольорах. Використовуються ремінці завширшки 20 мм із системою Quick Release, тож, якщо ви маєте Vivoactive 4 або 4S, на жаль, вони не підійдуть – будуть надто широкими або надто вузькими.

Ще одне важливе оновлення – зміна екрана. У серії Vivoactive вже багато років використовуються екрани Memory in Pixel, але тепер замість них ви знайдете дисплей типу AMOLED діаметром 1,2 дюйма.

Особливості нового дисплея

У екранів AMOLED є свої переваги:

•    вища роздільна здатність;
•    яскраві кольори;
•    глибокий чорний колір.

Незважаючи на використання екрана, який споживає більше енергії, час автономної роботи пристрою не скоротився, а навіть збільшився. Тепер ви можете використовувати смарт-годинник Garmin Vivoactive 5 до 11 днів у режимі годинника та до 17 годин у режимі запису спортивних змагань із використанням найточнішого режиму GNSS.

Оновлення датчиків

Модельна лінійка Garmin Vivoactive 5 містить дуже точний модуль GNSS, який працює з багатьма системами одночасно, але, на жаль, без опції багатодіапазонного вимірювання.

Змінився і датчик серцевого ритму. Тепер у нашому розпорядженні Elevate четвертого покоління. І хоча це не найвищий рівень наручного пульсометра, доступний наразі (оскільки є датчик п'ятого покоління, яким оснащено кілька інших моделей Гармін випуску 2023 року), але цей датчик дає пристойні результати, порівняно з вимірами нагрудних пульсометрів, під час занять, коли частота серцевих скорочень не змінюється динамічно.

Серйозною фізичною зміною є видалення з годинника Garmin Vivoactive 5 датчика барометра, а разом з ним автоматично було видалено і низку функцій, як-от вимірювання кількості пройдених за день поверхів, автоматичний підрахунок спусків у режимі катання на лижах чи сноуборді й точний підрахунок підйомів і знижень висоти під час активності.

Зміни програмного забезпечення

Змін, якщо порівнювати з попередньою версією годинника Vivoactive 4, дуже багато. Адже після Vivoactive 4 минуло досить багато часу, за який було створено популярні фітнес-годинники Venu 2 і Venu 2 Plus, тож природно, що більша частина закладених у них функцій увійшла і в годинники Vivoactive 5.  

Це такі опції, як:

•    Health Snapshot (короткий аналіз основних параметрів нашого тіла);
•    Sleep Score (розширений моніторинг сну та його оцінка);
•    опція відображення «карти м'язів» під час силового тренування.

Однак справжнім задоволенням для любителів активного способу життя є останні доповнення, які дебютували в годиннику Venu 3 (теж новинка 2023 року, що вийшла всього на місяць раніше Vivoactive 5). Деякі з цих функцій також можна знайти в Гармін Вівоактив 5.

Для багатьох найважливішою зміною стане покращений алгоритм визначення сну, включно з денним сном. Це важливо, оскільки в нашому розпорядженні також є функція «помічник зі сну», яка на основі наших даних визначить «норму сну».

Асистент Garmin Vivoactive перевірить, яким був сон останніми днями, як поводиться ВСР і чи дрімали ми вдень через нестачу сну вночі. Для гарної гігієни сну рекомендується засинати і вставати в один і той самий час і спати від 7 до 9 годин.

Після тренування годинник Гармін Вівоактив 5 також поінформує про основні його переваги (наприклад, чи покращило воно нашу кисневу базу, чи сприяло збільшенню нашої швидкості), а також про те, скільки часу нам слід відпочивати.

Резюме

Vivoactive 5 – безумовно, дуже цікавий розумний годинник з безконтактними платежами, функцією відтворення музики та всіма необхідними вимірами повсякденної активності. Однак безліч апаратних і програмних змін, яких зазнала ця модельна серія, не у всіх, можливо, викликає однакову реакцію.  

Судячи з відгуків користувачів попередніх моделей цієї серії, сформувалися, так би мовити, два табори: одним остання версія Vivoactive 5 дуже сподобалася, інші налаштовані більш скептично. Зокрема, суперечки точаться щодо таких змін, як нова технологія екрана, використання старішого датчика серцевого ритму, ніж найкращий на сьогодні, і видалення з функціоналу барометричного альтиметра.

Водночас відзначені всіма безсумнівні переваги 5-го покоління Вівоактив, серед яких безліч доданих функцій і збільшений час роботи порівняно з попередником (незважаючи на використання енергоємнішого екрана). І ціна з категорії середнього класу радує. До того ж з часом, як очікується, вона ще знизиться.

Якщо ви хочете отримати максимально детальну інформацію про Vivoactive 5, наші огляди товарів вам допоможуть. Крім того, продавці-консультанти магазину готові відповісти на всі запитання. 

Вгору