Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб: 12:00–18:00
Нд: вихідний
 

0
Мій кошик

Датчики для авто- та мотонавігаторів Garmin

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Датчики Garmin для використання в автомобілях
та інших транспортних засобах

Якщо ви шукаєте фірмовий датчик Гармін для автомобілів або мотоциклів, у нашому магазині завжди знайдуться корисні девайси, багато з яких здатні працювати у сполученні з вашим навігатором. Використовуючи їх, ви зможете переглядати на дисплеї навігатора важливі показники про роботу транспортного засобу.

Зокрема, в каталозі цього розділу представлені:

•    датчик TPMS (тиску повітря в шинах) – працює в парі з мотонавігатором Garmin;
•    датчик серії EcoRoute для автонавігатора (діагностичний комп'ютер і консультант з ефективного водіння, що надає інформацію про швидкість, температуру, обороти двигуна тощо);
•    автомобільний датчик GPS.

Підібрати і купити датчик Гармін вам завжди допоможуть наші менеджери, які дадуть відповідь на будь-які питання і проконсультують за необхідності, економлячи ваш час, нерви і гроші.

Вартість такого обладнання цілком доступна, а рівень комфорту під час водіння ви напевно відразу оціните.

Датчик Garmin для контролю тиску в шинах – чому він важливий?

Що ж таке система контролю тиску в шинах? Система TPMS (Tyre Pressure Monitoring System) відповідає за контроль рівня тиску в шинах вашого транспортного засобу. Garmin датчик забезпечує постійний і регулярний контроль над шинами та інформує водія у разі виявлення падіння тиску.

Чи обов'язкові датчики TPMS? Насправді ніхто не штрафуватиме власника авто або мотоцикла, який не використовує подібні датчики. Водночас, згідно з директивою Європарламенту, абсолютно всі нові автомобілі, продані в ЄС після 1 листопада 2014 року, мають бути оснащені системою контролю тиску в шинах. Аналогічні правила діють і в Північній Америці.

Фахівці радять водіям не ігнорувати питання тиску в шинах, регулярно перевіряючи його рівень. Власники нових транспортних засобів у цьому плані відчувають деяке полегшення, адже сучасні моделі часто вже на заводському конвеєрі оснащуються спеціальними датчиками TPMS, що стежать за тиском у шинах.

Решта автовласників мають самі заздалегідь замислитися над необхідністю такого придбання, після чого вибрати і купити датчик для авто або мотоцикла в спеціалізованому магазині. Це необхідно як для їхньої власної безпеки, так і для економії палива під час експлуатації транспортного засобу.

Втрата повітря в шині зазвичай природна і неминуча з часом. Вона виникає насамперед через негерметичність покришки, розтріскування місць кріплення клапанів, а також через перепади температури. Звичайно, є й інша, більш радикальна причина – механічне пошкодження (наприклад, прокол шини).

У кожному з цих випадків правильно відкалібрована система контролю тиску в шинах попередить вас про загрозу і допоможе уникнути неприємностей від водіння зі спущеними шинами. До потенційних проблем відносяться:

•    швидший знос шин і вузлів транспортного засобу;
•    підвищена витрата палива;
•    зниження комфорту.

В кінцевому підсумку все це може стати причиною заміни всього колеса.

Система TPMS Garmin легко встановлюється. На кожну шину необхідно помістити окремий сенсор. Обладнання може використовуватися тільки з металевими штоками клапана.

Фірмовий датчик Garmin TPMS у разі сполучення з мотонавігатором серії Zumo передає дані про тиск у шинах через бездротовий зв'язок ANT, що дасть змогу водієві переглядати інформацію безпосередньо на екрані навігатора.

Детальнішу інформацію про датчик тиску в шинах, як і про інші авто- і мотоаксесуари Гармін, ви знайдете, перейшовши на сторінки товарів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору