Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб: 12:00–18:00
Нд: вихідний
 

0
Мій кошик

Велотренажери Tacx

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Велостанок Tacx – який вибрати?

Компанія Tacx була заснована у 1957 році в Нідерландах і спочатку працювала як велосипедний магазин і майстерня з ремонту, а у 1972 році почала серійно виробляти ролерні верстати для велосипедистів. Після майже 50 років безперервної модернізації компанія Tacx першою об'єднала велотренажер з комп'ютером, створивши інтерактивні моделі.

У 2014 році на ринку вперше з'явилися тренажери Tacx серії Smart, оснащені бездротовим зв'язком ANT+ і Bluetooth. Компанія вважається піонером у виробництві пристроїв цього типу, а також у їхньому технологічному розвитку.

У 2019 році голландського гіганта придбала компанія Garmin. Вона зберегла вже відомий споживачеві бренд Tacx, а також почала пропонувати якісну технологічну підтримку та обслуговування всього обладнання, що випускається під цією торговою маркою.

Домашній велотренажер – навіщо він вам потрібен

Велотренажер домашній, купити який ви можете в цьому розділі нашого магазину, – це пристрій, що дає змогу використовувати стаціонарний велосипед удома, без необхідності виходити на вулицю. Це дуже корисне рішення, особливо для людей, що живуть у помірному кліматі, де не уникнути осінніх дощів та зимових хуртовин.

Вибираючи велотренажер для квартири, слід розуміти, що більшість подібних пристроїв розрізняються тільки способом кріплення і ступенем регулювання опору. Також можуть бути додаткові рішення, як-от вимірювання потужності або можливість під'єднання до застосунку для інтерактивного навчання.

Найпопулярнішими видами цих пристроїв є:

•    роликові;
•    механічні (колодкові та ремінні);
•    магнітні;
•    електромагнітні велотренажери.

У нашому магазині ми пропонуємо купити велотренажер Tacx, починаючи від простих роликових пристроїв і закінчуючи моделями з електромагнітами, призначеними для просунутих користувачів.

Tacx – велотренажер, який може використовуватися велосипедистами, що не мають можливості через брак часу або несприятливі погодні умови виконувати традиційні велосипедні тренування. Компанія відома своєю високоякісною продукцією, а також ефективним і гнучким обслуговуванням, адаптованим до потреб споживача.

Велотренажер Tacx – основні види

Який велотренажер для дому купити? Пропозиція від бренду Tacx передбачає такі різновиди цього обладнання:

•    Роликові тренажери Tacx

Найдоступніший велотренажер для дому з найпростішою конструкцією (три ролики і каркас), в якій для тренувань використовується велосипед користувача – встановлюється зверху без будь-яких фіксуючих елементів. У такого типу велостанка немає маховика та інтерактивних функцій. Роликовий велотренажер Tacx – хороший вибір для початківців-велосипедистів завдяки невисокій ціні та простоті керування.

•    Магнітні тренажери Tacx

У цих моделях використовуються магніти, які впливають на маховик, встановлений на задній маточині велосипеда. Магнітні тренажери пропонують можливість зовнішнього регулювання опору, а часто і кута підйому або спуску, що дає змогу тренуватися на різних рівнях фізичної підготовки або працювати над певними групами м'язів.

Важливо відзначити, що магнітна система навіть на максимальному навантаженні працює плавно і практично безшумно.

Цієї категорії тренажер Tacx зазвичай має інтерактивні функції, наприклад, вбудований датчик швидкості, частоти обертання педалей і потужності, а також взаємодію із зовнішніми пристроями та навчальними застосунками, як-от Zwift, TrainerRoad або Tacx Training.

На магнітний велотренажер ціна вища, ніж на роликові тренажери, але ви отримуєте більш реальну симуляцію тренування.

•    Електромагнітні тренажери Tacx

Ці моделі найчастіше вибирають професіонали. Принцип роботи у них схожий на магнітний варіант, тільки необхідне підключення до мережі. Електромагнітні велотренажери Такс мають ширші можливості зміни налаштувань, порівняно з магнітними аналогами, забезпечують більшу стійкість до тривалих навантажень і ширші можливості персоналізації налаштувань. Подібно до магнітних велостанків, моделі на основі електромагнітів також працюють з навчальними застосунками, смартфонами та зовнішніми датчиками, що використовуються велосипедистами.

Чому ваш вибір – велотренажери для дому від бренду Tacx

Інтерактивний тренажер Tacx – це передусім широкі можливості адаптації та налаштування обладнання під ваші потреби, точні вимірювання параметрів, тиха та комфортна робота, реалістичне водіння, взаємодія із зовнішніми пристроями завдяки Ant+ та Bluetooth Smart. Маючи міцну конструкцію, вони прослужать вам довгі роки.

Три головні переваги бренду Tacx:

•    Контроль якості
Усі етапи, від проєктування до кінцевого виробництва (повністю роботизованого) і тестування, здійснюються під одним дахом власними силами компанії, що дає змогу забезпечити суворий контроль і, як наслідок, найвищу якість продукції.

•    Взаємозв'язок із професійними спортсменами
Виступаючи як технічний спонсор багатьох спортивних команд, компанія Tacx тісно взаємодіє з велосипедистами та організаціями, такими як Міжнародний союз велосипедистів (UCI). Консультації з чемпіонами дають змогу створювати професійне спортивне обладнання. 

•    Багаторічний досвід роботи
З моменту заснування компанії Кусом Таксом-старшим (Koos Tacx) уже три покоління займаються спільним сімейним бізнесом. Будучи велосипедними фанатиками, власники бренду, за їхнім власним визнанням, у своїх розробках керуються бажанням створювати справді цікаві та корисні продукти. І це, мабуть, є головний секрет успіху бренду.

На сайті garminn.com.ua ви можете оформити замовлення на будь-який велотренажер Tacx з доставкою по Україні. Якщо з якої-небудь причини не впевнені у виборі моделі, зверніться за допомогою до менеджерів нашого фірмового магазину.

 • Велотренажер Tacx NEO Bike Plus 010-02534-61 фото
  Новинка
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору