Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб: 12:00–18:00
Нд: вихідний
 

0
Мій кошик

Годинники Garmin Forerunner 955

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Forerunner 955 – перші в біговій лінійці Garmin
годинники із сонячною зарядкою

У червні 2022 року, після трирічної перерви з моменту виходу попередньої 945-ї серії, світові було представлено спортивний годинник Garmin для бігу Forerunner 955. Ця серія з'явилася слідом за Fenix сьомого покоління, тому більша частина її функціоналу збагатилася тим, що ми вже знаємо на прикладі Fenix 7.

Важливо підкреслити, що у 955-й версії було представлено нові опції, невідомі до цього в інших моделях Forerunner, але чи роблять вони цю модельну лінійку найкращою серед годинників для тріатлону на ринку? Давайте в цьому розберемося.

Бігові годинники Гармін Форанер 955 – особливості

Серія Форанер відома насамперед своїм дизайном, у якому виділяються легкі композитні корпуси, розроблені для мінімізації перешкод під час занять спортом. Вага пристрою становить 52 грами або, за наявності сонячної батареї, 53 грами, що менше на 26 грамів, якщо порівнювати з моделлю Фенікс 7 стандартного розміру.

Біговий годинник Garmin Forerunner 955 має діаметр корпусу, зменшений на 0,5 мм порівняно з 945-ю моделлю (діаметр 46,5 мм), але водночас він трохи товщий – на 0,7 мм. Ці зміни здаються косметичними, але годинник на руці має зовсім інший вигляд – він справляє враження міцнішого гаджета, пропорціями схожого на Fenix 7.

Екран має діаметр 33 мм і виконаний за технологією Memory-in-Pixel, тому він ідентичний екрану Fenix 7. Крім того, в годиннику Forerunner 955, як і в сьомому поколінні Fenix, було вирішено використовувати екран із сенсорним склом, який можна вимкнути, перейшовши на кнопкове керування.

У Forerunner 945 вбудованої пам'яті було 16 Гб, а у 955-го покоління - удвічі більше (32 Гб).
Це суттєве поліпшення!

Також було трохи подовжено час роботи гаджета на одному заряді. Смарт-годинник Garmin Forerunner 955, що працює у звичайному повсякденному форматі, не потребуватиме заряджання впродовж 15 днів, а з базовим записом сигналу GPS (щосекунди, тільки системою GPS) він може працювати до 42 годин. Для порівняння наводимо дані щодо моделі Forerunner 945: до 14 днів у базовому режимі годинника і до 36 годин у режимі GPS.

Ще одна родзинка, яка вирізняє спортивний годинник Garmin Forerunner 955, – це можливість сонячного заряджання (у моделях Solar).  Якщо годинник піддається впливу сонячного світла інтенсивністю 50 000 люкс протягом 3 годин на день, він може працювати до трьох тижнів у режимі смарт-годинника і близько двох діб під час запису сигналу GPS.

Підтримка декількох діапазонів

Крім подовженого часу роботи, приємним доповненням є використання нового GPS-модуля. Він дає змогу приймати сигнали від багатьох систем одночасно, без обмеження – максимум від двох, як це було у випадку з 945-ю версією.

Ба більше, всі моделі 955-ї серії годинників Garmin для бігу приймають сигнал GPS у багатодіапазонному/двочастотному режимі, що додатково підвищує якість записуваного сигналу.

Зміни функціоналу

Порівняно з попередником, змін багато:

•    Можливість вимірювання Health Snapshot (запис кількох ключових показників здоров'я за 2 хвилини в стані спокою).
•    Вимірювання витривалості під час їзди на велосипеді та бігу.
•    Сплячий режим, що заощаджує енергію годинника, коли ми спимо тощо.

Є й деякі нові опції, які раніше не зустрічалися в жодних інших Garmin годинниках для бігу:

•    Постійне вимірювання ВСР (варіабельності серцевого ритму)
Цей параметр змінюється залежно від ступеня навантаження на наш організм, рівня стресу або стану регенерації. Його щоденні вимірювання матимуть велике значення для розрахунку розумним годинником рекомендованого часу тренування або відновлення.

•    Ранковий звіт
Містить зведену інформацію про сон, тренувальне навантаження і відновлення, а також рекомендацію щодо того, чи гарний сьогодні день для серйозних тренувань, чи вам слід поберегти себе. Вимірювання ВСР також беруться до уваги, і на основі рекомендацій функції готовності до тренування годинник краще адаптує пропозиції щодо тренування.

•    Вимірювання бігової потужності
Потужність вимірюється за допомогою додаткового датчика динаміки бігу, який розташований у ременях для вимірювання пульсу (HRM-Run, HRM-Tri або HRM-Pro) або виконаний у вигляді окремого аксесуара (Running Dynamics Pod). Вимірювання бігової потужності, зокрема, дає змогу створювати тренування на основі зон потужності – так само, як у випадку з тренуванням на велосипеді.

•    Тренувальне навантаження
Garmin біговий годинник розраховує діапазони, в яких ви повинні перебувати для різних видів тренувань. Ці дані підсумовуються, щоб визначити, чи тренуєтеся ви занадто багато або занадто мало для ваших можливостей.

Резюме

Forerunner 955 – годинник для бігу Гармін, який вас точно не розчарує. Це значний технологічний стрибок, що містить безліч функцій, які будуть дійсно корисні. Чи найкращий це годинник для тріатлону? На наш погляд, так. Але на це питання кожен має відповісти сам для себе.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору