Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00
Сб: 12:00–18:00
Нд: вихідний
 

0
Мій кошик

Годинники Garmin для плавання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Годинники Garmin для плавання у басейні та у відкритій воді

Для кожного, хто займається плаванням на професійному рівні, ще нещодавно існувала проблема контролю техніки, пройденої відстані та інших нюансів, які безпосередньо впливають на результат запливу.

Раніше спортсменам доводилося робити всі розрахунки в умі або вдаватися до допомоги тренера. Але сьогодні вони завжди можуть використовувати розумний годинник для плавання, розроблений американською компанією Garmin. Даний виробник акцентує увагу на випуску корисних пристроїв саме для тих, хто активно займається спортом. І в галузі виробництва компактних гаджетів він є безперечним лідером.  

Багатофункціональний годинник Garmin для плавання дозволяє спортсмену повністю зосередитися на тренуванні, виконуючи за нього всі необхідні розрахунки та надаючи повну інформацію для подальшого аналізу занять.

Висока надійність годинників Гармін для плавання

Годинники Гармін мають достатній для плавання та пірнання у воду рівень захисту від зовнішніх впливів, що відповідає стандарту 5 АТМ. Це говорить про те, що гаджети витримують тиск, еквівалентний глибині 50 метрів. Виробник ретельно тестує годинники для плавців, щоб переконатися в їхній здатності витримувати дії, для яких вони були розроблені.

Окрім того, гаджети Гармін підійдуть не лише для застосування у басейнах. Годинник для плавання купити можна і для занять у відкритому морі або інших відкритих водоймах.

Висока функціональність

Що стосується функціоналу, то Garmin годинник для плавання здатний:

 • фіксувати кількість та частоту гребків;
 • вираховувати пройдену дистанцію;
 • відстежувати періоди відпочинку;
 • контролювати серцевий ритм і на його основі розраховувати калорії, що витрачаються;
 • контролювати темп тренування, причому годинник Garmin для плавання може фіксувати навіть зміну темпу на розворотах, щоб уникнути відхилень від загального ритму.

Завдяки мобільному додатку Garmin Connect та можливості бездротового з'єднання з персональним комп'ютером можна аналізувати тренувальний процес та за необхідності коригувати програму занять, використовуючи цілком простий та зрозумілий софт.

Інші функції

Крім спеціальних опцій, смарт-годинники Garmin для плавання наділені низкою інших, стандартних для спортивних гаджетів функцій:

 • власне, це годинники з секундоміром і будильником, що показують час і дату;
 • є оптичний пульсометр, здатний визначати пульс на зап'ясті під водою;
 • передбачена можливість керування музикою зі смартфона;
 • вбудований GPS – для навігації в озерах, річках та морській воді;
 • можливість прийому годинником повідомлень зі смартфона за їх комутації через Bluetooth.

Кожен гаджет Гармін для плавання має досить ємний акумулятор, що забезпечує автономну роботу пристрою (наприклад, в режимі смарт-годинника – 7 діб), чим далеко не завжди може похвалитися продукція інших виробників. За умови постійного використанні GPS цей показник становитиме близько 10-13 годин, а з використанням тренувальних програм – до трьох діб.  

Таким чином, купити годинник для плавання відомого американського бренду можна не лише для проведення ефективних тренувань, а й для повсякденного використання поза басейном. Цьому сприяє не тільки вражаюча функціональність гаджетів, але й привабливий зовнішній вигляд, розроблений дизайнерами Гармін

Всі годинники для плавання Garmin мають невелику вагу, обтічну форму та зручний еластичний ремінець, що дозволяє уникнути будь-яких опорів води та незручностей під час тренувального процесу.

До речі, в асортименті годинників Гармін крім спеціалізованих моделей для плавання представлені численною групою годинники класу мультиспорт, у наборі функцій яких є, у тому числі, профілі для плавання в басейні та відкритій воді. Тому рекомендуємо Вам ознайомитися також з мультиспортивними годинниками Гармін. Це значно розширить ваш вибір.

Щоб замовити смарт-годинник для плавця, скористайтесь формою замовлення на сайті або зателефонуйте нам.
Доставку товару по Україні організуємо оперативно.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору