Кількість
|
Вартість
|
||
|
Garmin Venu 3 – потужний фітнес-трекер із новими профілями
для медитації та тренувань в інвалідному візку
30 серпня 2023 року компанія Garmin анонсувала третє покоління в межах фітнес-лінійки розумних годинників Venu. Представлено два варіанти розміру: Venu 3 (45 мм) і Venu 3S (41 мм). Ці моделі багато в чому схожі, але розрізняються деякими особливостями. Порівняно з попереднім поколінням ми маємо справу з інноваціями у вигляді більшого дисплея, більшого часу автономної роботи, можливості здійснювати телефонні дзвінки прямо з годинника і навіть функцій для людей в інвалідних візках.
У чому різниця між серіями Venu 3 і Venu 2?
Чому вам варто купити смарт-годинник Гармін Вену 3? Змін між поколіннями моделей просто море і, за відгуками користувачів, вельми вдалих. Почнемо з того, що смарт-годинник Venu 3 містить новий датчик серцевого ритму і поліпшений користувальницький інтерфейс.
У годинник також вбудовані динамік і мікрофон. Це означає не тільки те, що ви можете прямо на зап'ясті приймати дзвінки зі смартфона, з яким синхронізовано годинник. Це також означає, що вам доступні захопливі сеанси медитації з аудіопідказками, музикою та багатьом іншим (відповідний контент попередньо завантажено в пристрій).
З важливого відзначимо більш просунуте, ніж у багатьох більш спортивних годинниках Гармін, відстеження сну. Вену 3 на додачу до ранкового звіту про те, як ви спали і відновлювалися, пропонує ще й вечірній звіт з рекомендаціями, як зробити нічний сон максимально якісним. Усе це допомагає користувачам годинника краще стежити за своїми звичками та відповідним чином коригувати їх.
Ба більше, Гармін Вену 3 – перший годинник в асортименті бренду, який запропонував функцію виявлення денного сну. Увімкнувши її, ви зможете відстежувати періоди післяобіднього дрімання, щоб побачити, як впливають вони на організм і якими мають бути їхня тривалість і час, щоб приносити максимальну користь.
Фантастична нова опція, яка стала доступна в третьому поколінні Venu, – профіль відстеження тренувань для користувачів інвалідного візка. У разі активації цього режиму розумний годинник рахує не кроки, а поштовхи. Також профіль інвалідного візка пропонує заняття на штовхання і тренування з ручним приводом у приміщенні та на відкритому повітрі, як-от штовхання інвалідного візка зі швидкістю бігу або штовхання зі швидкістю ходьби (замість занять бігом і ходьбою).
Ключові відмінності між Venu 3 і Venu 3S
Що краще – замовити Гармін Вену 3 або Вену 3S? Відмінності, головним чином, стосуються розміру. Модель Venu 3S з корпусом діаметром 41 мм більше призначена для жінок, а Venu 3 має корпус діаметром 45 мм, який, можливо, зручнішим буде для чоловіків. Хоча загалом вся серія Вену 3 позиціонується як смарт-годинники унісекс.
У моделей також відрізняється розмір дисплея за діагоналлю: 30,4 мм у Venu 3S і 35,4 мм у Venu 3.
Ще однією відмінністю є тривалість роботи пристрою від одного заряду батареї. У режимі розумного годинника компактна модель 3S може працювати до 10 днів (або вдвічі менше за умови постійно увімкненого екрана), а брендовий годинник Гармін Вену 3 стандартного розміру – до двох тижнів. Але про це докладніше ми розповімо далі.
Решта функцій обох версій годинника ідентичні.
Перший погляд
За якістю виготовлення і використовуваними матеріалами обидві моделі практично не відрізняються від годинників Venu попереднього покоління. І знову ми маємо справу з полімерним корпусом і безелем з нержавіючої сталі. Дисплей захищений від подряпин склом Corning®Gorilla® Glass 3. Вага годинника збільшилася незначно. Із силіконовим ремінцем Venu 3S важить 40 грамів, а Garmin Venu 3 смарт-годинник – 47 грамів.
Годинник дуже добре сидить на зап'ясті, і через кілька днів використання під час виконання повсякденних справ можна забути, що ви його носите. Спочатку застібання годинника знизу може викликати невеликий дискомфорт, наприклад, під час роботи за комп'ютером, але все залежить від того, як швидко ви до цього звикнете.
Силіконовий або шкіряний ремінець з технологією Quick Release легко зняти і замінити на інший, який також можна придбати в нашому магазині, перейшовши до розділу ремінців. Стандарти ширини: 18 мм для версії «S» і 22 мм для Venu 3. До речі, нещодавно компанія Garmin представила силіконовий ремінець з абсолютно гладкою конструкцією, тобто без зубців і ямочок.
Позитивні відгуки на Гармін Вену 3 багато в чому пов'язані з елегантним дизайном годинника. Що стосується забарвлення Venu 3, ви можете вибрати нейтральний чорний або білий колір, а ось модель Venu 3S пропонує трохи більше колірних варіантів, деякі з яких (наприклад, відтінок курної троянди) призначені тільки для жінок.
Ідеально для плавання
Гармін Вену 3 купити можна як для занять у басейні, так і для тренувань на відкритій воді, що оцінять тріатлоністи. Однак годинник не призначений для дайвінгу, і його водонепроникність становить лише 5 АТМ.
Під час плавання смарт-годинник відображає дані про пройдену відстань і витрачений час. Оскільки інформація фіксується тільки на одному екрані даних, вам не доведеться торкатися до дисплея під час плавання. Після завершення активності ви можете переглянути детальну статистику. Під час плавання в басейні розумний гаджет навіть може розпізнавати стиль плавання користувача, але під час тренувань у відкритій воді ця опція недоступна.
Поліпшені датчики
Годинник Гармін Вену 3 оснащується більш досконалими датчиками і системами контролю даних. Серед них можна виділити новітній (5-го покоління) і найточніший на момент виходу серії датчик серцевого ритму, створений компанією Garmin.
Під час повсякденного використання використовується два діоди, а під час занять спортом – до шести. Це дає змогу годиннику досягати ще точніших результатів вимірювань пульсу. Датчик у нижній частині годинника має металеві елементи, що свідчить про те, що цей пристрій оснащено функцією вимірювання ЕКГ.
Крім того, набір датчиків Вену 3 включає:
• GPS, Galileo і ГЛОНАСС для навігації;
• пульсоксиметр;
• компас;
• барометричний висотомір;
• гіроскоп і акселерометр.
Збільшений термін роботи на одному заряді
Третє покоління Venu заслуговує додаткових балів за дуже пристойну роботу батареї. У режимі розумного годинника батарея гаджетів зазвичай працює до 10 днів (моделі Venu 3S) або близько 14 днів (Venu 3). У разі ввімкнення режиму енергозбереження загальний час автономної роботи збільшується до 20 і 26 днів відповідно.
У режимі ГНСС з активацією тільки сигналу GPS час автономної роботи Venu 3 формату «S» становить близько 21 години (26 годин у моделях Venu 3). А якщо ввімкнути навігаційну опцію ГНСС з усіма системами – 15 і 20 годин відповідно. Це означає, що годинник може легко збирати дані та статистику денного походу в гори або тривалої поїздки на велосипеді.
Якщо ви слухаєте музику і відстежуєте свою активність з увімкненим GPS, час автономної роботи становитиме максимум 8 годин для маленького годинника або 11 годин для більшої моделі. Тож це ще один крок уперед порівняно з попереднім поколінням.
Кому ми б порекомендували
розумний годинник Гармін Вену 3 в Україні?
Смарт-годинник Гармін Вену 3, купити який ви можете зі швидкою доставкою в інтернет-магазині garminn.com.ua, ідеально поєднує в собі функції для активного способу життя і спорту, а також модний привабливий дизайн з приголомшливим AMOLED-дисплеєм. Усе, на що ви дивитиметеся, включно з метриками із цифрами, матиме приємний для очей вигляд, а зображення буде чітким і яскравим у будь-яких умовах.
Це робить Venu 3 оптимальним гаджетом для людей, яким в одному форматі потрібен елегантний годинник для комфортного повсякденного використання і хороший фітнес-трекер. Люди, які використовують мобільний телефон Android, отримають доступ до найширшого набору розумних повсякденних функцій.
Venu 3 може відстежувати понад 30 видів спорту, але робить це не так глибоко, як деякі інші спортивні пристрої Garmin. Годинник моніторять біг, швидкість, темп, ЧСС, але ви не отримаєте більш глибокого аналізу динаміки бігу (наприклад, час контакту із землею), який доступний в найкращих бігових годинниках Гармін. Вену 3 – це, імовірніше, модель для тих, хто любить спорт, займається ним собі на втіху, не ставлячи перед собою занадто складних цілей.