Компанія Garmin оголосила про те, що стала лауреатом премії «Найкращий постачальник» від Embraer, до того ж завоювала це почесне звання вже дев'ятий рік поспіль. У 2024 році щорічна конференція постачальників проходила 30 квітня в бразильському місті Гавіан-Пейшоту.

Один із найвідоміших у світі виробників продукції в аерокосмічній галузі – Embraer – вкотре оголосив компанію Garmin найкращим постачальником у категорії «Електричні та електронні системи» за систему Prodigy Touch, що ґрунтується на вдосконаленій авіоніці Garmin G3000 і призначена для кабіни екіпажу в літаках Phenom 100EV і Phenom 300E.

Як заявив Phil Straub, який є виконавчим віце-президентом і одночасно керуючим директором Garmin з авіаційного сегменту продукції: «Для всіх нас велика честь в черговий раз стати найкращим постачальником для Embraer. Ця престижна нагорода є результатом тісної співпраці між Embraer і компанією Garmin. Це пряме свідчення професіоналізму та довгострокового партнерства між Garmin і Embraer. Я, як і всі співробітники нашої компанії, висловлюю щиру подяку за отримання цієї нагороди, яка визнає прагнення Garmin до високої якості продукції, готовність компанії завжди організувати своєчасну доставку і підтримку клієнтів».

Цю церемонію нагородження проводять на щорічній основі, і на ній відзначають тільки найкращих постачальників з усього світу, які обслуговують ринки як комерційної та ділової авіації, так і оборонну промисловість.

Головна умова для перемоги – бездоганна робота з постійним вдосконаленням якості послуг, що надаються, і зростанням задоволеності клієнтів. Визнання від Embraer є доказом того, що компанія Garmin залишається однією з найкращих у світі в галузі розробки та виробництва найсучасніших систем для авіаційних кабін екіпажу. В той же час Garmin чуйно реагує на будь-які тренди, що виникають, а також на уподобання і потреби ринку. 

Варто зазначити, що за останні 14 років Embraer визнав компанію Garmin найкращою в 16 різних категоріях. Так, Гармін отримала нагороди в сегментах електричних та електронних пристроїв, технічної підтримки диспетчерів, електромеханічних пристроїв та інших категоріях.