Компанія Garmin вже багато років вважається одним зі світових лідерів у сфері виробництва морського обладнання, постійно випускає затребувані інноваційні пристрої в сегментах навігації, радіозв'язку та акустики.

13 лютого виробник анонсував картплотери GPSMAP® 16×3 – новітнє доповнення до своєї популярної серії морських навігаторів GPSMAP x3, що поєднує в собі простоту в експлуатації та максимально розширені функції, серед яких, наприклад, унікальна картографічна система Garmin Navionics+™, а також повна підтримка сонарного обладнання.

Головна родзинка нової моделі – це приголомшливий 16-дюймовий сенсорний дисплей високої роздільної здатності Full HD. Для забезпечення максимальної чіткості і поліпшеної читабельності на сонячному світлі екран GPSMAP 16×3 був оснащений якісною IPS-матрицею, яка видає стабільну картинку з точною передачею кольору. Інформацію на екрані можна прочитати під усіма кутами огляду, водночас дисплей відмінно видно, навіть якщо на вас сонцезахисні окуляри з поляризацією.

Серія картплотерів GPSMAP x3 добре відома тим, що надає рибалкам і яхтсменам швидкий доступ до будь-якої інформації, а також легко інтегрується в морську систему навігації Garmin.

Новий дисплей з діагоналлю 16 дюймів (40,64 см) ще більше розширить можливості моряків і яхтсменів по всьому світу. Він був розроблений для кращої зручності та ергономіки, в той же час відмінно підходить для більшості конфігурацій приладових панелей на катерах і яхтах.

Очікується, що продаж картплотера GPSMAP 16×3 стартує в березні. А восени, з 14 по 18 жовтня 2024 року, разом з іншим асортиментом морської електроніки Garmin, 16-дюймова модель буде представлена на Міжнародній виставці човнів у Маямі.

Чому покупці обирають серію морських пристроїв GPSMAP x3

Серед основних переваг пристроїв популярної серії GPSMAP x3 можна виділити:

•    Простота навігації

Упевненіше переміщайтеся у відкритому морі, вздовж узбережжя або річками завдяки наявності вбудованої картографічної системи Garmin Navionics+ з функцією Auto Guidance+, яка передбачає річну підписку з можливістю щоденного оновлення карт. Користувачі також мають можливість розширити функціонал, завантаживши Garmin Navionics Vision+™. Зокрема у них з'явиться інформація про рельєфне затінення дна і деякі інші опції.

•    Витончений дизайн

Пристрої цієї серії були розроблені для найрізноманітніших конфігурацій приладових панелей на сучасних суднах. Після встановлення картплотери мають вельми стильний вигляд завдяки вузькій і практично непомітній рамці та монітору зі склом від краю до краю.

•    Вражаюча продуктивність

Відчуйте чуйну і точну високошвидкісну обчислювальну потужність, яка допомагає всім бортовим датчикам, починаючи від гідролокаційних і закінчуючи радарними. Висока продуктивність підвищує зручність роботи у всій мережі.

•    Вбудований ехолот

Комбіновані версії ехолота (належить до серії GPSMAP xsv) постачаються з традиційним сонаром CHIRP, а також із вбудованою підтримкою сонарного обладнання Ultra High-Definition ClearVü ™ і SideVü ™, яке завдяки високому ступеню контрастності та наявності яскравих кольорів допомагає легко відрізняти рибу від інших об'єктів у товщі води, включно з донними рельєфами. 

•    Підтримка LiveScope

Для того щоб рибалки могли бачити все навколо свого човна в режимі реального часу, ця серія картплотерів повністю підтримує усі гідролокатори Garmin Panoptix™, зокрема вона сумісна з неодноразово відзначеним позитивними відгуками та нагородами ехолотом LiveScope™ (потрібен датчик, який можна придбати окремо).

•    Повна інтеграція з моторами серії Force®

Якщо ви поєднаєте картплотери цієї лінійки з тролінговим мотором від Garmin серії Force, то без проблем зможете створювати унікальні схеми і маршрути, за якими рухатиметься ваш човен під час риболовлі. За допомогою дисплея картплотера рибалки зможуть налаштовувати і контролювати різні показники (швидкість, відстань, рівень заряду батареї тощо).

•    Простота створення бортових систем

Ви зможете легко створювати свої власні бортові морські системи із сумісним сонарним обладнанням, морським автопілотом, радіостанціями і радарами, навігаційними приладами, ехолотами, акустикою, камерами та іншою електронікою, використовуючи можливості NMEA® 2000 і мережу Garmin Marine Network на базі Ethernet.

Технологія бездротового з'єднання Wi-Fi® дає можливість надійно оновлювати програмне забезпечення, отримувати інтелектуальні сповіщення тощо через безкоштовну програму ActiveCaptain® на сумісному смартфоні або планшеті.

Чому саме Garmin

Створені для експлуатації на відкритому повітрі гаджети Гармін зробили революцію в житті рибалок, мореплавців, яхтсменів і любителів човнів у всьому світі.

Компанія Гармін, яка прагне розробляти найпередовіші, найміцніші та найпростіші у використанні морські електроприлади, які коли-небудь знала галузь, дотримується думки, що кожен день – це можливість для впровадження нових технологій і шанс перевершити досягнення вчорашнього дня.

Уже дев'ять років поспіль компанія Garmin удостоюється звання «Виробника року», яке присвоюється їй Національною асоціацією морської електроніки (NMEA). Інші морські бренди Garmin включають Navionics® і JL Audio.