Якщо раніше базою даних для авіоніки, розробленою компанією Garmin, могли користуватися тільки власники і пілоти літаків у Північній і Південній Америці, то тепер ця можливість буде доступна також операторам літаків з Європи. База даних пропонується для широкого спектра авіаційної продукції Garmin, зокрема для навігаторів, польотних дисплеїв, інтегрованих кабін екіпажу і різних портативних пристроїв. 

У розширену систему даних Garmin, яка покриває понад 35 країн і містить інформацію про понад 3400 аеропортів, входять окремі оновлення, а також вона пропонує користувачам варіанти річних пакетів і підписки OnePak™ для всієї сумісної електроніки літака. На кожному етапі польоту, починаючи з вильоту і закінчуючи заходом на посадку, пілот отримуватиме високоточну GPS-навігаційну підтримку, відомості про маршрут, повітряний простір, рельєф місцевості, перешкоди, схеми аеропортів і багато іншого.

Придбати базу навігаційних даних Гармін для Європи можна різними способами. Це може бути підписка на окремий продукт/оновлення або комплексна підписка на літак. 

Пакети та річні підписки OnePak

Крім навігаційних даних, оператори літаків використовують й інші важливі бази даних своєї авіоніки Garmin. Щоб полегшити пілотам оновлення цих баз даних, навігаційна база даних Garmin пропонується разом з іншими базами даних у вигляді простих річних підписок. Річні пакети надають пілотам можливість легко оновлювати сумісні бази даних на одному навігаторі, бортовому дисплеї або портативному пристрої Garmin. На додаток до навігаційної бази даних Garmin у пакети входять інші сумісні бази даних, як-от бази даних про перешкоди та рельєф місцевості, – це економічно ефективний спосіб оновлення пристрою найактуальнішою інформацією.

Пілоти літаків, оснащених інтегрованою кабіною екіпажу від Garmin або кількома системами авіоніки цього бренду, можуть скористатися новою підпискою Europe OnePak, що підтримує всі сумісні системи авіоніки Garmin в одному літаку і у такий спосіб забезпечує значну економію. Річна підписка OnePak за одну ціну об'єднує навігаційну базу даних Garmin з іншими необхідними базами даних для всіх сумісних систем авіоніки в літаку, а також з відповідним портативним пристроєм Garmin.

Річні пакети для Європи пропонуються за ціною від 544.00 євро для навігаторів серії GNS і 686.00 євро для навігаторів серії GTN™. Вартість підписки OnePak для Європи починається від 1086.502 євро, також можна придбати підписку зі схемами процедур терміналу FliteCharts за 1373.00 євро.

Автономні оновлення навігаційної бази даних

Навігаційна база даних Garmin також доступна європейським клієнтам, які бажають оновити тільки свою навігаційну базу даних. Клієнти можуть вибрати місячне оновлення або річну підписку для своїх систем авіоніки Garmin. Вартість окремої річної підписки на навігаційну базу даних Garmin для Європи починається від 342,50 євро для навігаторів серій GTN або GNS. Вартість підписки на один місяць починається від 113,50 євро.

Найкращий спосіб оновлення

Придбати оновлення системи даних для авіоніки або портативних пристроїв Garmin можна на сайті виробника. Після купівлі оновлення пристроїв здійснюється за допомогою Менеджера авіаційної бази даних Garmin. Це простий у використанні застосунок, що керує всіма оновленнями баз даних на вашому комп'ютері. Програма може автоматично завантажувати останні оновлення з підписки, щоб бази даних були готові і їх можна було встановити, не чекаючи завантаження.  

Застосунок відстежує поточні та майбутні оновлення за допомогою календаря, що вказує, коли буде доступний новий цикл, і нагадування про те, який цикл встановлений у цей момент. Більшість оновлень можна безпосередньо перенести на пристрій або карту даних. Для навігаторів серії GNS потрібен USB-програматор авіаційних карт даних Garmin, щоб полегшити передачу інформації. Після завантаження нових баз даних просто вставте карту в навігатор і літайте з поточними даними.

Крім того, під'єднана до бази даних функція Garmin Database Concierge і система керування літаком PlaneSync™ можуть ще більше спростити оновлення бази даних. Функція Database Concierge дає змогу пілотам завантажувати оновлення в застосунок Garmin Pilot™ і передавати їх бездротовою мережею на сумісну авіоніку через сумісний мобільний пристрій. В якості альтернативи підключена система керування літаком PlaneSync забезпечує автоматичне оновлення бази даних сумісної авіоніки через 4G LTE або Wi-Fi за допомогою каналу передачі даних Garmin GDL® 60.

Бази даних навігації Garmin для Європи вже доступні до придбання. Щоб отримати більше інформації про них, компанія пропонує відвідати європейську виставку авіації AERO Friedrichshafen 2024, де вона представлятиме свою продукцію. До слова, виставка AERO вже 30 років традиційно проводиться в німецькому місті Фрідріхсгафен. У 2024 році вона пройде з 17 по 20 квітня.