Компанія Garmin нещодавно оновила програмне забезпечення для окремих моделей смарт-годинників. Йдеться про такі модельні серії, як Enduro™ 2, Еpix™ (Gen 2), Fenix® 7, Forerunner®, Venu® 3 і не тільки.

Нова версія безкоштовного програмного забезпечення містить розширений функціонал, який, як вважають фахівці Garmin, допоможе кожному власнику смарт-годинника краще вивчити своє тіло та вивести свої тренування на якісно новий рівень.

Серед найбільш цікавих оновлень програмного забезпечення Garmin за 4-й квартал 2023 року можна виділити такі функції, як-от:

•    Виявлення сну
Власник годинника зможе автоматично відстежувати свій сон, щоб дізнатися, як він впливає на організм. Також розумний гаджет надасть персональні інструкції щодо того, в який час краще лягати спати і яка тривалість сну приносить найбільшу користь організму.

•    Температура шкіри
Одягнувши сумісний годинник Гармін перед сном, користувач, поки спить, зможе фіксувати зміни температури шкіри. Вони можуть бути пов'язані з умовами сну або фізичною активністю протягом дня. Також зміна температури шкіри може бути «дзвіночком» про можливі захворювання. Можливість відстежувати температуру шкіри буде доступна в лінійках Epix Pro, Fenix 7 Pro, Tactix 7 з екраном AMOLED і у фітнес-серії Venu 3 (це ті самі годинники, які нещодавно отримали функцію ЕКГ). Однак важливо зазначити, що годинники MARQ Carbon і дайверські моделі Descent Mk3, які вимірюють пульс за допомогою старих оптичних датчиків ELEVATE V4, не отримають цю опцію.

•     Оновлений моніторинг енергії Body Battery™
Тепер смарт-годинник Гармін зможе надати ще більше інформації та персональних даних про те, яким чином сон, зокрема денний відпочинок, а також щоденна фізична активність і стресове навантаження можуть впливати на рівень енергії користувача. Ба більше, якщо захочете, щовечора розумний годинник надаватиме звіт про те, як витрачалася ваша енергія протягом усього дня.

•    Покращення лижної активності
Ця функція дає змогу постійно вести облік активності лижних тренувань, включно навіть з часом підйому на спеціальному підйомнику, а також безпосередньо під час гірських спусків. Ви отримаєте максимально точні дані про частоту пульсу, час фізичної активності, висоту підйому і спуску.

•    Динаміка бігу на зап'ясті
Користувачі годинників Гармін зможуть вимірювати найважливіші параметри бігових тренувань, зокрема частоту і довжину кроків, періоди контакту ступні з землею та інші, що дає змогу в підсумку вдосконалити свою техніку бігу і поліпшити результати.

•    Потужність бігу на зап'ясті
Ви зможете спрямовувати зусилля, налаштовуючи індивідуальне тренування з урахуванням кількості енергії, яку докладає ваше тіло під час бігових вправ.

•    Перегляд повідомлень з фотографіями
Власники сумісних смартфонів з операційною системою Android™ відтепер мають змогу переглядати світлини не лише на телефоні, а й безпосередньо на дисплеї самого смарт-годинника.

•    Покращена опція Face It™
Garmin надає можливість додати ще більше зображень на налаштовувані аналогові або цифрові циферблати годинника з галереї смартфона або планшета, використовуючи функцію Face It у програмі Connect IQ™.

•    Інтеграція циферблата Dexcom
Користувачі з будь-якими типами цукрового діабету, зокрема 1-м, 2-м і гестаційним, зможуть використовувати смарт-годинник спільно з системою безперервного моніторингу рівня глюкози (CGM) Dexcom G6 або Dexcom G7. Тепер можна контролювати свій рівень глюкози безпосередньо на дисплеї годинника.

Вищеописані оновлення функціоналу та програмного забезпечення вже почали поширюватися на сумісні пристрої Garmin. Користувачі мають можливість оновити свій смарт-годинник – для цього потрібно увімкнути функцію автооновлення, синхронізувавши пристрій із Garmin Connect™. Також можна скористатися програмою Garmin Express™.