Новий сонар від Garmin з технологією RapidReturn – перший пристрій для глибоководної морської риболовлі, який передає живі зображення на глибині до 1000 футів (близько 300 м) під поверхнею води.

13 лютого американська компанія Garmin представила трансд'юсер Panoptix™ PS70 – останнє доповнення до своєї відзначеної багатьма престижними нагородами лінійки ехолотів, що працюють у реальному часі.

Новий датчик для ехолота PS70, оснащений технологією сонара Garmin RapidReturn™, дає рибалкам змогу в режимі реального часу бачити, що знаходиться під поверхнею води на більшій глибині, ніж будь-коли раніше.

Найшвидший на сьогодні на ринку гідролокатор забезпечує в режимі реального часу на глибині 1000 футів (близько 300 м) плавне, схоже на відео, зображення з частотою оновлення 10 кадрів на секунду.

Це в 6-8 разів швидше, ніж у схожої продукції від конкурентів, які працюють на тій самій 300-метровій глибині.

Як заявив Деніел Бартел, який обіймає сьогодні посаду віце-президента компанії Гармін із глобальних продажів: «Ніколи ще рибалки не бачили живих сонарних зображень на таких глибинах і з такою швидкістю. Широкий промінь сонара охоплює відразу більшу частину товщі води і дає змогу швидше обстежити океанське дно з більшою деталізацією. Він навіть може показати вам, де розташовані цілі, тож рибалкам знадобиться менше часу, щоб знайти наживку, рибу і вивчити структуру дна. Це дійсно переломний момент, що змінює правила гри для спортивної риболовлі на великій глибині».

Побачити рибу наживо і зловити її на максимальній глибині

Сонар Garmin RapidReturn встановлює нові стандарти для морських гідролокаторів у реальному часі, починаючи від розташування дрібної наживки і закінчуючи безпосередньо ловлею риби. Датчик посилає кілька імпульсів через товщу води, що призводить до швидшого повернення сигналу. Під час лову риби на великій глибині це дуже важливо, оскільки зазвичай для повернення сигналу сонара на човен і реєстрації його на картплотері може знадобитися чимало часу. 

Завдяки 800-ватній вихідній потужності трансд'юсер PS70 забезпечує рибалкам сильніше проникнення сонара крізь воду і надає чотири унікальні режими роботи сонара, які можна легко налаштувати під широкий спектр методів лову:

•    LiveVü™ Down
Рибалки можуть бачити дрібних рибок-приманок і цільову рибу в режимі реального часу на глибині до 300 метрів під човном, а широкий 120-градусний кут огляду охоплює величезні площі води.

•    Традиційний ехолот
Контрастні чіткі зображення рибних зграй у вигляді арок і дуг у товщі води з чудовим поділом цілей під човном.

•    Трипроменевий традиційний гідролокатор 
Датчик відображає дані під кілем, по лівому і правому борту в зручному для сприйняття традиційному вигляді. Відрегулюйте кути нахилу променів, щоб точно налаштувати три колонки даних гідролокатора.

•    RealVü™ 3D Historical
Технологія сонара, що забезпечує тривимірне зображення того, що знаходиться за човном під час руху, і показує всю товщу води у форматі 3D, від дна до поверхні, і всю рибу між ними. Цей різновид датчика використовується для пошуку риби і створення карти океанського дна. Функція повернення сонара True Motion 3D відстежує курс судна щодо дна.

Датчик ехолота PS70 з нержавіючої сталі, що проходить крізь корпус, також оснащений системою стабілізації зображення, яка дає змогу постійно коригувати промені гідролокатора, компенсуючи рух човна, тому навіть у складних умовах рибалки бачитимуть стійке зображення на екрані гідролокатора.

Максимально швидка реакція

Ніхто не знає води краще, ніж рибалки, які в цій місцевості рибалять. І тепер із новим трансд'юсером PS70 вони зможуть обстежити дно океану в найдрібніших деталях швидше, ніж будь-коли раніше.

Завдяки вдосконаленій програмі QuickDraw Contours™ рибалки можуть досліджувати великі території на глибині до 300 метрів від поверхні, що дає змогу легко переглядати і зберігати докладні контурні карти в режимі реального часу.

Користувачі отримують можливість передавати свої дані в співтовариство QuickDraw Community, щоб їх можна було інтегрувати в карти Garmin Navionics+, або зберігати у своєму картплотері.

Датчик ехолота PS70 можна встановити врівень із поверхнею або в спеціальній кишені. Зараз він доступний до продажу як у комплекті з блоком обтічника (що дає змогу встановлювати кути килеватості від 0 до 20 градусів), так і без нього. Додається також монтажне обладнання.

Трансд'юсер PS70 сумісний із широким спектром картплотерів Garmin GPSMAP®.