Донедавна деякі морські продукти від компанії Гармін були доступні виключно в білому кольорі. З огляду на побажання своїх покупців, американський виробник розширив асортимент продукції, і тепер ви зможете обирати чорний або білий колір пристроїв, щоб вони ідеально підходили до загальної колірної гами вашого човна, катера або яхти.

Компанія Garmin, яка вже десятки років залишається загальновизнаним в усьому світі виробником морської електроніки та навігації, а також лідером з упровадження інновацій у цій сфері, нещодавно анонсувала новий варіант чорного кольору для трьох популярних морських продуктів.

Цим кроком вона поповнила зростаючий список пристроїв Garmin, що пропонують нову колірну альтернативу. Радари відкритого типу GMR Fantom™, супутниковий компас MSC™ і дротовий пульт дистанційного керування Fusion® NRX300 тепер випускаються в чорному кольорі, що дає змогу яхтсменам, рибалкам і морякам підібрати відповідний варіант, який не вибивається із загальної колірної гами судна.

Відтепер вибір чорного або білого кольору залишається виключно за покупцями, які бажають мати обладнання, що повністю відповідає конкретній обстановці на конкретній яхті або катері.

Супутниковий компас MSC 10

Забезпечуючи підвищену точність визначення місцерозташування завдяки багатодіапазонному GPS (L1/L5), супутниковий компас MSC 10 дає змогу капітанам точно знати, куди вони прямують у будь-яких умовах.

Цей простий в установці датчик курсу на основі GPS має повністю інтегровану систему визначення орієнтації та курсу для отримання більш точної інформації навіть у бурхливому морі, під час різких поворотів або в абсолютно нерухомому стані. А оскільки він використовує супутникові сигнали, на компас не впливають магнітні перешкоди.

 

Радари з відкритою антенною решіткою GMR Fantom

Використовуючи фірмову технологію Garmin MotionScope™ для виявлення і виділення рухомих цілей різними кольорами, радари GMR Fantom з відкритою антенною решіткою допомагають користувачам ідентифікувати інші судна, знаходити зграї птахів і відстежувати погоду.

Ці напівпровідникові радари з 4-х або 6-футовою відкритою решіткою мають кращі в компанії Garmin показники виявлення цілей на ближніх і дальніх дистанціях завдяки усередненню результатів сканування і поліпшеній технології MARPA з автоматичним захопленням. Вони забезпечують досвідченим яхтсменам і рибалкам підвищену точність виявлення цілей і поліпшену видимість навколо судна. Це підвищує їхню ситуаційну обізнаність на воді та гарантує безпеку плавання в найскладніших умовах.

Дротовий пульт Fusion NRX300

Пульт створено на основі філософії дизайну Fusion True-Marine і протестовано на стійкість до соляного туману, температури, вібрації та ультрафіолетового випромінювання. Під час під'єднання до мережі NMEA 2000 пульт дистанційного керування може відображати дані сумісної морської електроніки, включно з інформацією про вітер, глибину, швидкість, положення курсу тощо.

Garmin також пропонує деякі інші морські продукти в чорній колірній гамі, зокрема радари GMR Fantom Dome, GPS 24xd і GXM 54. Ці продукти, а також повний спектр морської електроніки Garmin будуть представлені на Міжнародній виставці човнів у Маямі з 14 по 18 жовтня 2024 року.

Чому саме Garmin

Створені для експлуатації на відкритому повітрі продукти Garmin зробили революцію в житті рибалок, моряків, яхтсменів і любителів човнів у всьому світі. Компанія Garmin, яка прагне до розроблення найінноваційнішої, високоякісної і простої у використанні морської електроніки, яку коли-небудь знала галузь, вважає, що кожен день – це можливість для інновацій і шанс перевершити вчорашній день.

Дев'ятий рік поспіль компанія Garmin названа «Виробником року» Національною асоціацією морської електроніки (NMEA). Інші морські бренди Garmin включають Navionics® і JL Audio.