Американська компанія Garmin днями анонсувала динаміки JL Audio® Custom Fit. Це новітні динаміки середнього класу, які забезпечують сумісність із популярними марками та моделями автомобілів.

Доступні у двох розмірах – 2,75 дюйма і 3,50 дюйма – динаміки забезпечують чудову якість звуку і розширений діапазон високих частот. Динаміки середнього діапазону встановлюються в багатьох популярних сьогодні автомобілях.

Динаміки JL Audio Custom Fit, розроблені для простого «drop-in» встановлення, можуть використовуватися як середньочастотні динаміки в пасивних системах або в активних системах як реальні середньочастотні динаміки або середньочастотні твітери.

До особливостей JL Audio Custom Fit можна віднести:

•    Надлегкий дифузор із целюлози, армований волокном, який має спеціальну S-подібну окантовку, що забезпечує чудову ефективність і розширений діапазон високих частот.

•    Системи моторів, оптимізовані для DMA, які допомагають домогтися більшої лінійності та зниження спотворень.

•    Плоскі хрестовини з прогресивними роликами забезпечують лінійну податливість, а неодимові магніти допомагають зберігати динаміки легкими та забезпечують оптимальну щільність магнітного потоку.

•    Низькопрофільна перфорована металева решітка встановлюється за заводським оздобленням і забезпечує відмінний захист від ультрафіолету під час встановлення на приладову панель.

Динаміки JL Audio Custom Fit вже надійшли у продаж за стартовою роздрібною ціною від 149,99 доларів США. Очікується, що незабаром вони з'являться на європейському ринку.

Керуючись філософією, згідно з якою чудовий звук має реальну цінність, компанія Garmin та її бренди – JL Audio і Fusion – прагнуть розробляти й постачати рішення світового класу для аудіорозваг, включно з високопродуктивними стереосистемами, динаміками, підсилювачами, сабвуферами та іншими аудіокомпонентами для морського, автомобільного, кемпінгового, спортивного та внутрішнього ринків.