Днями відомий виробник Garmin представив дві нові моделі в лінійці сабвуферних систем JL Audio® Stealthbox®, призначені для деяких пікапів Toyota Tundra CrewMax і Ford Maverick® 2022-го модельного року і новіших.

Абсолютно нові моделі Stealthbox, оптимізовані для конкретного автомобіля, матимуть поліпшений дизайн корпусу, продовжуючи водночас забезпечувати чудову якість звуку, притаманну всім сабвуферним системам преміум-класу JL Audio.

Система сабвуфера Stealthbox для Maverick, що забезпечує чистіші та потужніші баси порівняно із заводською системою, оснащена тонким 10-дюймовим сабвуфером JL Audio TW1, розміщеним у корпусі, оптимальному для акустики автомобіля. Цю систему сабвуфера було створено для встановлення в автомобілі без шкоди для пасажирського простору і комфорту, забезпечуючи водночас чудовий рівень звуку.

Сабвуферна система Stealthbox для величезного автомобіля Tundra Crew Max оснащена тонким 12-дюймовим сабвуфером JL Audio TW3 і також спроєктована для забезпечення чудової якості звуку. Сабвуфер поміщається під подушкою заднього сидіння з боку водія, що дає змогу йому працювати без шкоди для комфорту і функціональності автомобіля.

Остання новинка в лінійці Stealthbox, що має абсолютно новий дизайн корпусу, доповнює набір сабвуферних систем JL Audio, які встановили стандарти якості звуку, а також сумісності з конкретним транспортним засобом без шкоди цілісності установки.

Рекомендована роздрібна ціна сабвуферних систем JL Audio Stealthbox для деяких моделей Ford Maverick становить 799,99 доларів США, а рекомендована роздрібна ціна систем для моделей Toyota Tundra CrewMax – 1199,99 доларів США.