7 травня компанія Garmin оголосила про початок прийому заявок на здобуття премії Garmin Health Awards 2024, яку вручають найінноваційнішим рішенням, що успішно використовують технології Garmin у програмах охорони здоров'я та гарного самопочуття.

У 2024 році компанія Garmin представить оновлений формат конкурсу Garmin Health Summit, а також новий спрощений процес подачі заявок, завдяки якому всі претенденти тепер подаватимуть заявки тільки на одну номінацію – Garmin Health Award. 

Також цього року роботи оцінюватимуть дві різні колегії суддів: одна складається з галузевих експертів, а інша – з учасників саміту. Переможці в номінаціях «Вибір експертів» і «Вибір людей» будуть оголошені на саміті Garmin Health Summit 25 вересня в Празі та отримають призи – носимі пристрої Garmin вартістю до 10 000 доларів США.

Як заявив Jörn Watzke, старший директор Garmin Health: «Цьогоріч Garmin Health відзначає своє 10-річчя, і ми раді озирнутися назад і відзначити те, наскільки ми виросли за ці роки. Одним із наших найбільших досягнень є премія Garmin Health Awards, яка стала однією з найбажаніших нагород у галузі. Щороку ми з нетерпінням чекаємо можливості побачити інноваційні рішення, які представляють провідні постачальники, і раді продовжувати просувати оздоровчі ініціативи в усьому світі за допомогою цих престижних нагород».

Щоб претендувати на участь у премії Garmin Health Awards 2024, рішення або дослідницькі проєкти мають бути робочими та активними. Вони мають використовувати розумні годинники, фітнес-трекери або інтелектуальні ваги Garmin.

Представлені роботи також мають відповідати ключовим напрямкам діяльності Garmin Health, серед яких:

•    Охорона здоров'я та дослідження: дослідження на університетському рівні, клінічні випробування, моніторинг стану пацієнтів, цифрова терапія, реабілітація та профілактика або інші ініціативи, пов'язані з охороною здоров'я та дослідженнями.
•    Страхування та здоров'я співробітників: програми страхування або перестрахування, динамічний андеррайтинг, моделі біологічного віку (BAM), лояльність клієнтів, безпека працівників, безпека водіїв або інші ініціативи, пов'язані зі страхуванням або корпоративним здоров'ям.
•    Фітнес і велнес (концепція здорового способу життя): платформи для фітнесу, гарного самопочуття або інші рішення, засновані на активності.

Прийом заявок розпочався 7 травня, і триватиме він до 31 травня 2024 року. Кожну заявку оцінюватимуть з погляду переваг для клієнтів, масштабованості, унікальності, інновацій та продуктивності. У червні фіналісти будуть повідомлені і запрошені особисто представити своє рішення на саміті Garmin Health Summit 2024.

Експертні судді та учасники саміту оцінюватимуть рішення та програми під час заходу, а всі переможці будуть оголошені ввечері того ж дня.