Понад 400 фахівців з експлуатації та обслуговування літаків щорічно оцінюють якість продуктів і програм для підтримки авіоніки, що надаються спеціалізованими компаніями. Американський виробник Garmin залишається на вершині цього рейтингу протягом двох десятиліть.

Компанія Garmin оголосила, що посідає перше місце в рейтингу продуктів підтримки авіоніки вже 20-й рік поспіль (опитування проводилося на початку 2024 року журналом Professional Pilot серед пілотів та операторів).

Згідно з даними звіту Pro Pilot, на другому місці 2 роки поспіль залишається компанія Collins, на третьому – Universal, а на четвертому – вже 8 років поспіль компанія Honeywell.

Компанія Гармін отримала найвищі оцінки в усіх категоріях опитування, зокрема:

•    надійність продукції;
•    швидкість обслуговування AOG;
•    вартість запчастин, посібників або компакт-дисків;
•    допомога технічних представників;
•    підтримка з боку виробників.

Як заявив Філ Штрауб, який є виконавчим віце-президентом і керуючим директором Garmin у сегменті авіації: «Вже 20 років поспіль посідати провідні позиції в рейтингу виробників продуктів з підтримки авіоніки – це неймовірна честь і свідчення відданості справі всієї команди Garmin. Наше прагнення надавати високоякісну продукцію та підтримку нашим клієнтам є невід'ємною частиною всього, що ми робимо, і ми щиро вдячні, що наші клієнти визнають ці постійні зусилля щодо поліпшення свого досвіду. Я хочу привітати всю нашу команду з цим знаменним досягненням». 

Щорічний рейтинг виробників продукції для підтримки авіоніки ґрунтується винятково на прямих відповідях читачів журналу Professional Pilot, серед яких тільки кваліфіковані пілоти та обслуговуючий персонал літаків.

У результатах опитування було використано понад 500 лінійних оцінок, в яких виробники авіоніки оцінювалися за шкалою від 1 до 10. Компанія Garmin отримала загальну оцінку 8,55, до того ж найвища оцінка – 9,27 у категорії надійності продукту.

Команда Garmin з розробки авіоніки постійно прагне до вдосконалення і за останній рік внесла значні поліпшення в процес надання підтримки власникам і операторам повітряних суден.

Команда переїхала в новий офіс Garmin у США. Ця штаб-квартира є частиною багатомільйонних вкладень у розширення бізнесу, яке охоплює нові інженерні лабораторії, навчальні центри та спеціальні приміщення для зустрічей.

Абсолютно нова авіаційна дилерська академія Garmin надає можливості для навчання роботі з авіонікою, а групи підтримки дилерів Garmin реорганізували для надання технічної підтримки на регіональному рівні, що призвело до скорочення часу реагування та поліпшення стосунків із дилерами й фахівцями з установлення. 

Розширення онлайн-форуму Garmin дає змогу авторизованим авіаційним дилерам ділитися порадами та отримувати користь із колективного досвіду глобальної дилерської мережі Garmin.

Для споживачів розширилися можливості живого чату, і тепер вони включають веб-сайт FlyGarmin.com. А на веб-сайті Центру авіаційної підтримки Garmin постійно збільшується кількість поширених запитань та відповідей на них, що дає змогу клієнтам надавати підтримку в режимі самообслуговування.

Ця нагорода є другим визнанням заслуг, яке компанія Garmin отримала за останній час, після того як у вересні 2023 року видавництво Aviation International News провело опитування щодо підтримки авіоніки, і в тому опитуванні Garmin посіла перше місце – і теж 20-й рік поспіль.

Чому компанія Garmin є найкращою в авіоніці на сьогодні

Практично всі продукти від Garmin у сегменті розвитку авіоніки зробили справжню революцію, ставши невід'ємною частиною життя і роботи не тільки пілотів, а й власників літаків, а також обслуговуючого персоналу в усьому світі.

Компанія Garmin, провідний постачальник рішень для авіації загального призначення, бізнес-авіації, гвинтокрилої техніки, передових засобів повітряної мобільності, урядових та оборонних структур, а також комерційних авіаперевізників, вважає, що кожен день – це можливість для інновацій.

Володарка престижної нагороди Роберта Дж. Коллієра за технологію Autoland, компанія Garmin розробила першу у світі сертифіковану автономну систему, що активується під час надзвичайної ситуації для керування та посадки літака без втручання людини.