Остання версія ПЗ для розумних спортивних годинників Гармін охоплює такі можливості, як автоматичний перехід для мультиспорту, тренер зі сну і деякі нові функції. Крім того, популярні нейлонові ремінці серії UltraFit тепер також доступні в нових, вельми цікавих і навіть кумедних кольорах, зокрема Flame Red і Blue Granite.

28 березня компанія Garmin презентувала оновлене програмне забезпечення, яке покращує та розширює функціонал деяких серій смарт-годинників, серед яких, наприклад:

•    Epix™ (Gen 2);
•    Fēnix® 7;
•    Forerunner®;
•    Vívoactive® 5;
•    Venu® 3 Series і деякі інші.

Серед найцікавіших нових функцій відзначимо такі:

•    Автоматичний перехід у режим «мультиспорт»
Зосередьтеся на перегонах, і нехай ваш смарт-годинник самостійно «подбає» про запис проміжків між плаванням, їздою на велосипеді та бігом під час занять мультиспортом.

•    База даних бігових доріжок
Маючи в базі даних понад 10 000 доріжок (400 метрів) з усього світу, використовуйте профіль активності на біговій доріжці, щоб отримати точні вимірювання продуктивності – навіть на доріжці, на якій ви ніколи раніше не бігали.

•    Тренер зі сну
Знайдіть правильний баланс між складними заняттями і природним процесом відновлення організму завдяки персональному тренеру зі сну, який надає інформацію про те, скільки сну рекомендується, і дає поради щодо його поліпшення. Розумний годинник Garmin також відстежує різні стадії сну, денний відпочинок (дрімота), час сну та інші важливі дані, що вимірюються під час сну, як-от насичення крові киснем і стан варіабельності серцевого ритму (ВСР).

•    Стрибки зі скакалкою
Виберіть вільний режим або режим цілей (цільовий час або цільова кількість повторень), щоб відстежувати тривалість, загальну кількість повторень, загальну кількість раундів, інформацію про раунд, максимальну швидкість, ЧСС, кількість спалених калорій і кількість стрибків за хвилину. Також ця функція передбачає інтервал сповіщення, що налаштовується, і таймер зворотного відліку.

Нові кольори нейлонових ремінців UltraFit

Популярні нейлонові ремінці UltraFit тепер доступні в нових колірних варіантах. Легкі та зручні нейлонові ремені, сумісні з системою QuickFit™, призначені для занять спортом у суворих умовах і для носіння на відкритому повітрі в будь-яку погоду.

Ремінець діаметром 20 мм тепер доступний у кольорі Deep Orchid (глибокий насичений колір орхідеї), а ремінці діаметром 22 мм і 26 мм – у кольорах Flame Red (вогненно-червоний), Blue Granite (синій граніт) і Moss (відтінок моху).

Оновлення програмного забезпечення вже почали поширюватися на сумісні моделі гаджетів. Користувачі смарт-годинників Гармін можуть легко оновити свої пристрої, увімкнувши автоматичне оновлення в годиннику та синхронізувавши його з фірмовим застосунком Garmin Connect™ або за допомогою програми Garmin Express™.