Одна з основних причин, через яку багато користувачів в усьому світі використовують годинники Garmin, – фантастичні можливості застосунку Garmin Connect, доступні на смартфонах і на веб-сайті. За минулі роки компанія Гармін запропонувала деякі незначні поліпшення в Garmin Connect, але незабаром виробник представить широкій аудиторії бета-версії свого оновленого застосунку та вебсайту, які забезпечать більш просту і налаштовувану домашню сторінку.

Мобільний застосунок і веб-сайт Garmin Connect зазнають серйозних позитивних змін завдяки бета-оновленню, про що було оголошено на виставці CES 2024. Компанія сподівається, що в новому дизайні буде легше орієнтуватися завдяки поліпшеній персоналізації. Новітнє програмне забезпечення містить різноманітні нові функції, які допоможуть вам досягти ваших цілей у сфері здоров'я та гарного самопочуття.

Що змінилося

У нижній частині присутні ті самі вкладки «Додому», «Змагання», «Календар», «Стрічка новин» і «Додатково», але дані, показані на сторінках, мають чіткіший вигляд.

Зайшовши на домашню сторінку, користувач має доступ до ключової інформації, як-от:

•    Підрозділ «Сьогоднішня активність» дає можливість переглянути останні заняття і майбутні тренування, а також будь-які заходи, які заплановані на найближчі два дні.

•    У підрозділі «У фокусі», який складається з п'яти блоків, що налаштовуються (те, що хоче бачити користувач), можна отримати аналіз тих чи інших показників здоров'я та фізпідготовки. Це може бути моніторинг енергії тіла Body Battery або оцінка сну, або статус тренування тощо.

•    «Короткий огляд» – можливість швидко переглянути зібрані в одному місці блоки з різними статистичними даними про тренування, активності та здоров'я. На головній сторінці можуть відображатися до 8 метрик (маленьких карток з різними даними), а інші будуть показані на додатковій сторінці.

•    «Події» – у цьому розділі збирається інформація, яка допоможе підготуватися до майбутніх перегонів або змагання. Зокрема, тут можна подивитися, яка погода буде в день перегонів. А годинник зворотного відліку підкаже, скільки часу залишилося до очікуваної події.

•    «Плани тренувань» – розділ, де можна відстежувати свої плани щодо пробіжок або їзди на велосипеді на тиждень, а також хід виконання цих планів.

•    «Завдання» – це місце, де можна переглядати свій прогрес із плином часу за різними показниками, чи то походи, чи то значки, чи то групові або сімейні випробування. Використовуючи загальнодоступні таблиці лідерів, можна порівнювати свої результати з іншими.

Фотографії оновленого дизайну для преси мають чудовий вигляд, і незабаром ви самі зможете вибрати бета-версію, щоб протестувати нову функціональність на своїх різних пристроях Garmin.

Панелі являють собою елементи, які легко читаються і які раніше було видно тільки після натискання на кожен показник. Функція «Короткий огляд» має зробити використання програми набагато ефективнішим, оскільки для перевірки статистики потрібно менше ручних операцій.

   

Увага до потреб користувачів

Серед найбільших функціональних змін відзначимо:

•    Можливість для користувачів налаштувати, які віджети розміщувати на своїй домашній сторінці і де саме.

•    Включення в новий Garmin Connect безкоштовних планів тренувань, які можна буде завантажити безпосередньо на сумісні пристрої з підтримкою GPS.

•    Розширена функція звітності включатиме нові показники, як-от загальна відстань і середня швидкість, а «накладення теплових карт» показуватимуть аерофотознімок популярності активності в регіоні, що дуже схоже на функцію теплової карти Strava.

Деякі користувачі продукції Garmin очікували, що Garmin Connect і Strava можуть зрештою об'єднати зусилля, але інші нові функції на оновленому сайті та в застосунку наводять на думку, що натомість ці дві програми і далі працюватимуть паралельно.

Підбиваючи підсумки, зазначимо, що оновлений застосунок Garmin Connect став менш захаращеним і плутаним. Зміни в основному торкнулися домашньої сторінки, тобто того, що люди, входячи в застосунок, бачать насамперед. Тепер у користувачів є можливість створювати свої власні панелі даних, які фактично є швидкими посиланнями для більш глибокого вивчення конкретних блоків інформації, чи то статусу тренування, чи то рівня стресу тощо.

Оновлення сайту впроваджуватимуться поетапно протягом наступних трьох місяців.